EKI KONTAKTINFO
     
Eesti Konjunktuuriinstituut AS

Rävala 6, 401B (Rävala Ärimaja, B sissepääs, IV korrus)
19080 Tallinn

registrikood: 10237269
KMKR: EE100102769
a/a: 221001125624 Swedbank AS
IBAN: EE172200221001125624

tel 668 1242
e-post eki@ki.ee

  

EKI TÖÖTAJAD

  

Direktor Marje Josing 646 6439 Marje@ki.ee
   
Sekretär  Eva Priedenthal 668 1242 Eva@ki.ee
Müügisekretär  Sirje Randrüt 668 1241 Sirje.Randryt@ki.ee
   
Juhtiv teadur Leev Kuum 668 1245 Leev.Kuum@ki.ee
IT juht Mati Reiman 668 1244 Mati.Reiman@ki.ee
Finantsjuht Bruno Pulver 668 1246 Bruno@ki.ee
Sotsioloog Lia Lepane 668 1243 Lia@ki.ee
  
Majandusuuringute sektor  
  
Teadustöötajad  Evelin Ahermaa 668 1249 Evelin@ki.ee
  Kiira Martens 668 1255 Kiira@ki.ee
Aet Vanamölder  668 1253 Aet@ki.ee
Koit Nilson 668 1248 Koit@ki.ee
Ingrid Niklus 668 1252 Ingrid@ki.ee
  Viivika Savina 668 1250 Viivika@ki.ee
  
Põllumajandusturu uuringute sektor
  
Teadustöötajad  Katrin Nittim 668 1259 Katrin.Nittim@ki.ee
Elmar Orro  646 6438 Elmar@ki.ee
Vilja Vähi  668 1256 Vilja@ki.ee
Maris Viileberg 668 1258 Maris@ki.ee
Kelly Tänav   lapsehoolduspuhkusel